Kajakra fel
Üdvözöljük a KOLÓnia SE hivatalos honlapján!

Hírfolyam

Hétvégén nem csak a sárkányhajósok remekeltek, hanem fiatal kajakosaink is!
Budapest Bajnokságon Tribol Berci 3., Bence 4., Deminger Petra 6., Gottschall Kadi pedig 8. lett az erős mezőnyben. Ezek nagyon szép helyezések, külön gratulálunk!
Jó felkészülést kívánunk a sukorói edzőtáborban a Magyar Bajnokságra!

Képek

Maraton Magyar Bajnokság, Győr 2015.05.22-24.

A hétvégi Maraton Magyar Bajnokságon eredményesen szerepeltek versenyzőink.
Zita az ifiknél (némi úszással megsépkelve a futamot) a 7. helyet szerezete meg, Tribol Bence 5., Berci 7. lett a kölyök kategóriában.
Vasárnap már kegyes volt az időjárás Kadihoz és Petrához, nem esett az eső...
Kadi 14.-ként lapáltolt a célba népes mezőnyében, Petra pedig a 15. helyen.
Gratulálunk minden résztvevőnek, csak így tovább!!!

Nézzétek meg képes beszámolónkat ITT!

Héraklész fizikai felmérő, Győr  2015.02.14.

Kis csapattal képviselte egyesületünk magát hétvégén a Győrben megrendezett fizikai felmérőn.

Szépen szerepeltek sportolóink, a legkisebbjeink, a 2006-ban születettek egy második, s egy hatodik helyet gyűjtöttek be Fodor Ádám és Hájas Balázs jóvoltából.

Ifi korosztályban Mihályi Zita 4. lett. A többiek is megállták helyüket a küzdelmekben, a korosztályos mezőny első felében végeztek.

Gratulálunk minden sportolónknak, további sikereket kívánva az idényre cheeky

Esztergom Kupa 2014.09.27.

Nagyon szép napot töltött csapatunk hétvégén Esztergomban. Többeknek első versenye volt ez, így érthető volt a kisebb-nagyobb izgalom kicsiknél-nagyoknál smiley

Futamról-futamra jöttek a szép eredmények is, az eredményhirdetésen mindenki érdekelt volt, minden lurkónak lógott valamilyen érem a nyakában!

Gratulálunk a csapatnak!

Képek ITT!

Újbuda-Lágymányos Kupa  2014.09.20.

Kis kajakosaink nagy élményben részüsültek a hétvégén, hisz a Lágymányosi-öbölben megrendezett versenyre kajakkal érkeztek. Megtapasztalták, milyen az a zsilipelés :)

A versenyen szépen szerepelt mindenki, lett egy ezüst, és egy bronz érem is Tribol Berci és Tribol Bence jóvoltából.

Folyt.köv. Esztergomban smiley

ORV Pöstyén   2014.09.12-14.

Az igencsak csapadékos időjárástól sem visszariadva a magyar fiatalok nagyon eredményesen szerepeltek az Olimpia Reménységek Versenyén.

Egyesületünk versenyzője,

Mihályi Zita K-2 1000m-en az 5. helyen ért célba párjával, Barkó Zitával!

Gratulálunk Nekik!

Ifi OB, Szolnok      2014.08.02-03.

Egyetlen ifjúsági kajakosa egyesületünknek (Mihályi Zita) hétvégén Szolnokon versenyzett, ahol korábbi csapattársával páros 1000m-en 3. lett. Ezzel az eredménnyel kivívták maguknak a jogot, hogy szeptemberben a Pöstyénben megrendezésre kerülő ORV-n (Olimpiai Reménységek Versenye) rajthoz álljanak ebben a számban Magyarországot képviselve.

Jó felkészülést kívánunk a lányoknak! HAJRÁ!!!

Képek

Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság, Sukoró    2014.07.27.

Sikeresen szerepeltek a Magyar Bajnokságon rajthoz álló versenyzőink!

Tribol Beni és Berci párosban az előkelő 4. helyen végzett! Gottschall Kadi pedig MK-1 2000m-en a 16. helyen ért célba a több, mint 30 induló közül!

Gratulálunk a srácoknak, jó pihenést a nyárra, hogy aztán ősszel indulhasson a felkészülés a jövő évre! :)

Képek ITT!

Budapest Bajnokság, U-Öböl      2014.07.05-06.

Szombaton és vasárnap is rajthoz állt KOLÓniás versenyző az idei Budapest Bajnokságon.

Szombaton a vegyes négyes szépen küzdött, de sajnos pályaelhagyás miatt kizárták őket. Sebaj, majd legközelebb :)

Ifjúsági versenyzőnk, Mihályi Zita K-1 1000m-en 4., K-1 500m-en 3. lett.

Vasárnap a Tribol ikrek MK-2-ben szintén 3. helyet szereztek!

Gratulálunk mindenkinek, s jó felkészülést kívánunk a Magyar Bajnokságra!

KÉPEK

Első közös edzőtáborunk a Velencei-tónál

Múlt héten hétfőtől szombatig Velencén táborozott kis csapatunk. Játékosan ugyan, de kemény edzésmunkát végeztek a gyerekek egész héten. Altató dalt nem kellett énekelni nekik, garatált volt az esti korai alvás.

Reméljük sok élménnyel, s erővel gazdagodva tértek haza otthonaikba hétvégén smiley

Pár képet találtok ITT!

Eszkimó-Indián Jákok 2014.

Jól vették az akadályokat a gyerekek ezen a különleges versenyen, ahol a kajakozás mellett célba kellett dobni kislabdával, húzódzkodni kellett fél percig, valamint a futástudását kellett megmutatnia minden indulónak.

Sportolóink szépen küzdöttek, s két érmet is szereztek!

Tribol Berci 2., Tribol Bence 6. helyezést ért el!

Gratulálunk minden indulónak!

Fényképek itt!

Jegyzőkönyv

Pár versenyzőnk megmutatta magát hétvégén a Velencei-tó Sukorói pályáján megrendezett Országos Diákolimpián.

Szabadidős kategóriában álltak rajthoz, s igen szépen szerepelt minden indulónk!

Két arany, egy "majdnem arany", két ezüst érem, egy ötödik hely és egy hatodik hely a mérleg a vasárnapi napon!